با امضای تفاهم‌نامه بین معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه، توسعه و پشتیبانی پرتال ساها به دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه سپرده شد

تاریخ خبر : ۱۳:۵۱:۴۶ ۱۳۹۵/۱۲/۹

با امضای تفاهم‌نامه بین معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه

توسعه و پشتیبانی پرتال ساها به دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه سپرده شد

 شنبه 30 بهمن 1395 - 18:02 خبرگزاری آنا

براساس تفاهم‌نامه بین معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه، توسعه و پشتیبانی پرتال ساها، سامانه آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های همکار آزاد به دانشگاه آزاد اسلامی این استان سپرده شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه آزاد اسلامی, عصر امروز تفاهم‌نامه توسعه و پشتیبانی پرتال ساها در فاز ٢ با حضور دکتر ابراهیم واشقانی فراهانی، معاون پژوهشی و فناوری و دکتر نوذر قنبری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه به امضا رسید.

براساس این تفاهم‌نامه طراحی و راه‌اندازی پرتال سامانه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در فاز دوم به دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه سپرده شد.

مدیریت دامنه و زیردامنه بصورت داینامیک، ایجاد و مدیریت قالب سفارشی برای وب سایت ساها، مدیریت و ثبت و بارگزاری یوزر کنترل‌ها، ثبت کدها و تعریف رخدادها و... از مواردی است که مجری ملزم به انجام آن‌ها شده است. این سند همکاری 50 مورد را به عنوان شرح خدمات(امکانات هسته سامانه) در نظر گرفته است.